KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7673119
*
nr 767 3119
Oljemålning
Sign Oury, Vinterlandskap med figurer, Sent 1800-tal, pannå, 46 x 55
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 juli 2012
kl 17:59:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/7 21:42:34
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar sekelskifte sent 1800-tal
-
9233 Oljemålning
+ häfte, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. "Bro"...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:17
-
9267 Oljemålning
+ häfte, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. "Byggn..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:12
-
9189 Oljemålning
Albert Krüger (1885-1965), Sverige. "Viks fiskeläg..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 19:06
-
9161 Oljemålning
Alexander Langlet (1870-1953), Sverige. Karoliner...//
Aktuellt bud: 4.600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:37
-
9063 Oljemålning
Arne Tegelman (1907-1981), Sverige. Signerad, sege..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:43
-
1020 Oljemålning
Ã…se Christian Danell (f. 1944), Sverige. Nakenstud..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:41
*
Oljemålning
nr 767 3119
Oljemålning
Sign Oury, Vinterlandskap med figurer, Sent 1800-tal, pannå, 46 x 55
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 juli 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/7 21:42:34 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar sekelskifte sent 1800-tal
-
9233 Oljemålning
+ häfte, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. "Bro"...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:17 -
9267 Oljemålning
+ häfte, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. "Byggn..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:12 -
9189 Oljemålning
Albert Krüger (1885-1965), Sverige. "Viks fiskeläg..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 19:06
-
9161 Oljemålning
Alexander Langlet (1870-1953), Sverige. Karoliner...//
Aktuellt bud: 4.600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:37 -
9063 Oljemålning
Arne Tegelman (1907-1981), Sverige. Signerad, sege..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:43 -
1020 Oljemålning
Ã…se Christian Danell (f. 1944), Sverige. Nakenstud..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:41